Vyberte stránku

Azůro do vlasů

Projekt, za kterým je další podnikavá a energická žena, která svými speciálně upravenými šátky podtrhuje půvab každé ženy.

Z původně jednoduché stránečky se web azurodovlasu.cz rozvinul v poměrně komplexní eshopek, který nabízí nepřeberné množství typů šátků, náušnic, tašek i kabelek, které lze vzájemně párovat. Jejich zpracování detailů a kvalitní materiály tak tyto šátky odlišují od levnějších konkurenčních značek. Jakými různými způsoby uvázat tento šátek lze shlédnout i na návodných videích na webu.

Web vznikal ve spolupráci s grafičkou Kateřinou Horskou z jejich „domácí agentury “ RH agency jako jeden ze dvou pilířů prodeje. Azůro do vlasů totiž pravidelně pendluje celou republikou po trzích s produkty českých výrobců a designérů.

S manželem máme reklamní agenturu, ale bohužel na nic jiného nezbývá čas. Jelikož pracuji v realitách kamarádka, která měla zrovna nové stránky na reality od Aleny mi ji doporučila.  Webové stránky, které jsem měla byly zastaralé, chtěla jsem je modernizovat a aktualizovat. Zároveň jsem měla po domácku vytvořený eshop na svoji další činnost, který nefungoval jako „eshop“. Když jsem Aleně vše ukázala, bylo hned rozhodnuto do čeho se pustit jako první. Byl to eshop, který nemohl v tomto stavu fungovat. Alena mi hned byla schopná, stručně a jednoduše udělat rozbor, kde je chyba, proč to nefunguje, co by bylo potřeba vyměnit doplnit, odstranit…..  od prvního telefonátu mi byla Alena sympatická, velmi vnímavá, profesionální a při tom na mě nemluvila jako „ ajťák“. Byla velmi trpělivá, a pokaždé ochotná a rychle reagovala na podněty a vše bylo na 100%.

Starý nefunkční eshop se změnil na moderní funkční eshop, který krásně funguje. Jelikož chodíme na markety, kde nemáme všechno zboží s radostí rozdávám letáčky a s úsměvem říkám „ nevadí, podívejte se na náš eshop, zde najdete přehledně všechno zboží, které si můžete jednoduše objednat.

Velmi oceňuji, že když nastane nějaká změna nebo technický problém, mohu ji zavolat, poradit se a případně požádat o pomoc, nikdy neodmítne .Děkuji Aleně a jejímu manželovi za jejich práci, nasazení a obrovskou míru trpělivosti. Nyní se můžeme společně vrhnout na moje  stránky s realitami, které byly původem našeho prvního telefonátu J Už se moc těším.

 

Radmila Datlová – zakladatelka značky Azůro do vlasů –  najdi si svůj styl www.azurodovlasu.cz