Vyberte stránku

Jiná dimenze – záležitost duše

Na startu

Lucka Hemalová mě oslovila v době, kdy sama cítila, že s ní její web „tak nějak“ nerezonuje. Že je něco špatně… Nemusela se ptát na můj názor dvakrát. 🙂 … Hned bylo zřejmé, že především tmavé barvy, které dominovaly původnímu webu, absolutně nekorespondují její energií a posláním.

V cíli

Jakmile jsem zjistila jaká Lucka je, jak působí její pohádkový prostor pro terapie a které symboly si s sebou nese z minulosti, vznikl brand, u kterého vykřikla spontánně:  „TO JSEM KONEČNĚ JÁ!“.

Místo loga jsme zapracovali prvek stromu a mandaly, kterou si nechala vytvořit na míru ke své nové cestě. Tyto barvy se staly také základem pro web, pouzkázku i samolepky pro drobné voňbavé dárečky, které s láskou tvoří.

Alču Kolářovou jsem potkala na své životní cestě v době, kdy jsem již měla vybudované své webové stránky, které jsem si tvořila sama. Byla jsem velmi spokojená, že jsem technicky zvládla něco takového udělat. Přesto mi na nich něco chybělo a nesedělo. Něco, co jsem nedovedla identifikovat. Úplně se mnou nerezonovaly tak, jak by měly. To, co mi na nich chybělo, jsem pochopila až ve chvíli, kdy jsem se zeptala Alči na její názor k mým stránkám. Jelikož je Alča velmi empatická, dovede se krásně vcítit do člověka – do jeho duše práce a jeho poslání a to potom promítnout do své tvorby. Alča měla nějakou představu, jak by stránky jiné dimenze mohly vypadat. Její představa se změnila ve chvíli, kdy jsem se zcela otevřela já – sdělila jsem své pocity, jaké mám při své práci, jak cítím a vnímám své poslání a tak moje stránky dostaly zcela nový kabátek. Tmavý a smutný kabát vystřídala veselost, jasnost, cesta za světlem a pochopením. Když vidím své stránky, vím, že to jsem konečně já. Děkuji Alče za její práci, nasazení a obrovskou míru vcítění se do dané duše jednotlivce. Ví, co dělá. A co dělá, dává smysl.

 

— Lucie Anabel Hemalová – www.jinadimenze.cz