Vyberte stránku

Pavlína Vrbová – koučka pro ženy, které chtějí něco změnit

Na startu

Pavlína Vrbová je koučka krásné energie, která jinak pracuje v TOPmanagementu tradiční firmy s nadnárodním přesahem. Z jednoho letmého setkání vzešla spolupráce pro tvorbu jejího webu, zaměřeného na koučink, který se stal její vášní.

V cíli

Na počátku jsme si musely vydefinovat cílovou skupiny, která se nám však postupem času, vzhledem k jejím zkušenostem z businessu, ještě malinko proměnila. Stěžejním bodem bylo také najít tu správnou energii, kterou chceme do komunikace propsat.

Osud mi seslal Alenku v době, kdy jsem si pohrávala s myšlenkou na svůj vlastní web. Rozjížděla jsem svoji praxi osobní koučky a k tomu nutně potřebovala svoji virtuální vizitku. A tak započala naše spolupráce. Jedinou představu kterou jsem měla byly barvy mého webu a jak se později ukázalo, ani ty nebyly pro účely mého webu vhodné. Na začátku naší spolupráce to bylo spíše vzájemné oťukávání a ladění se jedna na druhou, aby mohlo vzniknout něco, co bude odrážet přesně moji osobnost. S výsledkem jsem moc spokojená. Alča je kreativní, akční a má super nápady. Mnohdy se nebojí sáhnout i pro extrémy, ale zároveň je ochotná usměrnit svoji kreativitu i do usedlejších představ klienta. Já jsem s výsledkem moc spokojená a spolupráci s ní mohu jen doporučit.

— Pavlína Vrbová – www.PavlinaVrbova.cz